Шановні жителі Мирівської громади!
Щиро вітаю вас із Днем Конституції України!
Цьогоріч ми відзначаємо 30-ту річницю Конституції України — Основного Закону, який став міцним фундаментом української державності, демократії, верховенства права та гарантією прав і свобод кожного громадянина.
Цінності, закладені в Основному Законі, гуртують українців у тилу та на фронті, надихають на розбудову сильної та демократичної держави. В умовах нашої боротьби і на тлі незліченних злочинів окупантів, цінності, закладені в Основному Законі, для кожного українця набувають ще вагомішого і більш глибинного змісту. Попри війну, Україна залишається відданою демократичним стандартам – державна влада здійснюється на засадах її поділу, а народ є єдиним джерелом влади. Норми Конституції є тим міцним фундаментом, на якому відбуватиметься відбудова України після нашої Перемоги.
Низький уклін нашим Захисникам і Захисницям, які ціною власної мужності та самопожертви відстоюють конституційне право українців жити у вільній, незалежній державі. Саме завдяки їм ми маємо можливість працювати, виховувати дітей, розвивати громаду та зберігати віру в мирне майбутнє.
У цей святковий день бажаю кожному міцного здоров'я, добробуту, злагоди в родинах, незламної віри в Перемогу та мирного неба над Україною. Нехай любов до рідної землі, повага до законів і відповідальність за майбутнє нашої держави й надалі об'єднують усіх нас.
Зі святом!
З 30-ю річницею Конституції України! 🇺🇦
З повагою
Мирівський сільський голова
Володимир БІЛЕНКО